Yorumlar


Profesyonel sporcuların ve amatörlerin sonsuz yamaçlar – dağ kayak ekipmanları PROLESKI hakkındaki yorumları

Uzmanlar PROLESKI dağ kayak ekipmanlarının özel ve tartışılmaz avantajlarından birinin öğretmenin dikkatlice kayanın yaptığı bütün hareketleri kontrol etmesidir, diğer özelliklerden biri ise aynı kompleksin içinde sonsuz farklı şartların yaşanmasıdır.

  • «Ekipman vücut gövdesini normalliştirerek doğru durmasını, halata göre bacakların ve ayakların paralel kalmasını, dönmede vücudun dönmesini, kayakların rahat tutulmasını sağlıyor, üstelik yamacın inişinde basınç yapıyor. Daha bitmedi. Çoğu zaman ekipmanın imkanları sporcunun ilk imkanlarına bağlı»

Dmitriy Starkovskiy, yeni okullar (new scool) antrenörü, P.F. Lesqaft Milli Devlet Üniversitesinin kayak bölümünün baş öğretmeni.

  • «kar bazen hataları affediyor, ama PROLESKI – hiç bir zaman!»

Olga Kozaçuj Ukrayna milli takımı dağ kayak sporunun üyesi.

  • «Buraya her kes kendi hedefleri için geliyor: sporcular daha önce edindikleri ustalığı daha yüksek seviyeye çıkarmak için, ölü mevsimde formda kalmak için. Bu hedefleri aşağıdaki özellikler gerçekleştiriyor: ayarlanan hız, antrenmanların güvenilir şekilde geçmesi, ve kara benzeyen kaplama. Antrenman zamanı ekipmanlar sayesinde bütün gereken kaslar çalışıyor. Bu ekipmanlar sayesinde hem çocuklar hem de büyükler kayma tekniğini öğreniyorlar. Zayıflamak isteyenler bile istedikleri hedefe ulaşabilirler.»

Nika Borisenko, slalom üzerine Rusya şampiyonu

  •  «Kilo vermek istiyorsanız mutlaka kardiyo egzersizleri yapılmalıdır, dağ kayak ekipmanları sayesinde kardiyo yükünü dolayısıyla hissediyorsunuz. 10 dakikalık yoğun kardio hareketi dinlenen kaslarınızın Kordine işini etkiliyor »

PROLESKI dağ kayaklarıyla antrenmanlarda yarışmalara hazırlanmak için tavsiye edildi. Penza bölgesi dağ kayak sporu ve kar kaykayı federasyonu. Bezrukov Aleksey Mihayloviç.

  • PROLESKI dağ kayak ekipmanı değerlendirildi ve Ukrayna profesyonel antrenörleri tarafından yüksek not aldı.

Ukrayna dağ kayağı profesyonel antrenörler Birliği  (APGUI). APGUI’nin başkanı Leskiv Vasiliy Vladimiroviç, dağ kayak sporu öğretmen antrenörü, su kayağı sporu öğretmeni, dağ kayak ISIA öğretmeni  «B» kategorisi, 2005 – 2009 yıllarında dünya antrenörler şampiyonluğuna katılmış, İnterski, 2011.

 

Müşterilerin yorumları:

Dağ kayak sporu öğretmenleri ve profesyonel sporcular

Yaz, kayak kaymak mevsimidir!