Üretim


PROLESKI dağ kayak ekipmanlarının üretimi

Şirketimizin üretimi aynı zamanda birkaç alanda profesyoneldir, yakında ulaştığımız başarı ağır makine yapımıydı, gidropompa istasyonlarının, konveyörlerin, türbinlerin dengelenmesi ile ilgili parçaların, rotorların, silindirlerin hazırlanması ve hizmeti dahil; metal yapıların hazırlanması ve projelenmesi; bugün ise yeni  dağ kayak ekipmanı ТМ PROLESKI adlı «yavrumuz» ile gurur duyuyoruz.

Kendi maden işleme ve mekanik montajı üretimimize sahibiz, makine parkımız hem modern üretimlerler aynı zamanda da Sovyet devletleri Birliğin imalatı ve üretimi makinelerle donatıldı. Bu kadar büyük teknik spektrum sayesinde üretimimiz için gereken bütün işleri kendimiz yapıyoruz, şunlar: metalin plazma kesilmesi, torna işleri ve freze işleri, kayak işlemlerin termik işlemleri, metalin tavlanması ve su verilmesi, esnek işleleri, kayak ve daha çok diğer işler.

Takımızda iş alanlarında profesyenel olan yüksek nitelikli işlerinin uzmanı çalışıyor: mühendisler, proje konstrüktörleri, çilingir, mekanikçi, ve s. uzmanlar.

Üretim güçlerimiz sayesinde büyük kapasite işleri önceden belirlenen sürelerde siparişi yüksek kalitede bitirip teslim edebişme gücüne sahibiz.

Tarafımızdan üretilen bütün ekipmanlar atolyede hazır olduktan sonra 48 saat içinde durmadan devamlı, farklı rejimlerde çalışarak test edilmektedir, test sayesinde tüm düğümler ve paröalar uzmanlarımız ve tecrübeli elemanlarımız tarafından gözetleniyor. PROLESKI dağ kayak ekipmanlarının bütün işlevleri kontrol ediliyor. Sadece testten sonra yeniden toplanıyor, parçalar ambalajlanıyor, taşıma aracına yükleniyor ve müşteriye gönderiliyor.

proleski-shild_proleski

üretimimizde iç kalite kontrolü sistemi mevcuttur ki, şu sistem müşterilerimize en güvenilir ve en kaliteli donatım dağ kayap ekipmanları PROLESKI modelleri sunuyor.


proleski0002 proleski0005
proleski0007 proleski0008
proleski0009 proleski0004

PROLESKI dağ kayak ekipmanlarının üretim sırasında kaliteli, zamanla kendini ıspatlayan, ünlü brendlerin malzemeleri ile çalışmaktayız.

Ana fikrimiz

Müşterilerimizle çalışma arkadaşlarımız gibi ilşikiler kuruyoruz – onların isteklerine ve ihtiyaçlarına göre hareket ediyoruz.

Felsefemiz

Sadece ekipmanları, tesisileri satıp montaj etmiyoruz, aynı zamanda – sizin yeni bir iş başlamanızda da rol alıyoruz, bunun için isteğiniz zaman, büyük sonuçlara ulaşmanız için gereken her dönemde, edindiğimiz tecrübe ve bilgilerkeri sizlerle paylaşırız.

Ekipmanlarımızın sizlere beklediğiniz ve planladığınız sonuçlara ulaşmanız için gereken ilgiyi göstermektedir.

Kalite politikamız

Biz verdiğiniz siparişleri zamanında, istediğiniz taleplere göre, yüksek kalitede, dizayn çözümlerle  ekipmanlarınızın üretilmesi için bütün özenle işimizi yapıyoruz. Montajçılarımız montaj işlerini yapıyor, ekipmanları anahtar altına kuruyorlar. Bize baş vurmakla yüksek seviyede hizmet servisleri, garantili kalite ve güvenilir ekipman elde ediyorsunuz.  PROLESKI dağ kayakları tüm dünyadaki dağ kayakları ekipmanları alanındaki gelişmeleri takip ediyor, durmadan kendini geliştiriyor.