Ukrayna


Кiev — PROLESKICLUB dağ kayak kulübü 18 aralık 2013 tarihinde açıldı

Kulübün adresi:

01002, Ukrayna, Kiev ş., Zabolotnogo sok., 37, Ticari – eğlence merkezi «ARTMALL», 2. kat

http://kiev.proleski.ua

Kiev şehrindeki dağ kayak kulübü PROLESKI CLUB 4 PROLESKI dağ kayak ekipmanları ile çalışır.

Bu PRO3 sonsuz yamaçlarmodeli aynı zamanda eğilim açısı fikse edilmiş yamaçta üç kişinin kayak yapabilmesi için hazırlandı. Sonsuz yamaçlar modeli PRO3D dağ kayak ekipmanının platform eğilim açısının dinamik şekilde dikey veya yatay hareket etmesini sağlamakta.

Dağ kayak ekipmanları kulübü sunduğu fiyatlara göre, sunduğu gizmetlere ve ek servis hizmetleri sayesinde çok kısa bir sürede popüler oldu. Bu dağ kayak kulübü temelinde Kiev şehrinde çocuklar ve ergenler için antrenmanlar, amatör büyükler için antrenmanlar düzenleni, bütün antrenmanlar Ukrayna’nın profesyonel öğretmenlerin kontolü altında geçiyor. 3 yaşına gelmiş olan çocukların eğitimine özel dikkat ve özenle yaklaşılıyor. Bundan başka, PROLESKI dağ kayak ekipmanlarında özel antrenmanlar da gerçekleşiyor.

PROLESKI CLUB  dağ kayak kulübü işinin ana fikri ‘anahtar altında iş’ projesidir, ve bu fikre dayanarak projelerndi – projenin yönetimi TM PROLESKI’nın ortak sahibi olan ve aynı zamanda satış müdürü olan Roman Pastuşenko’nun elindedir. PROLESKI CLUB’ın franchisi sayesinde çok kısa bir sürede hem yeni teknik özellikleriyle, hem de fiyat konusunda müşteri alanını toplandı, dağ kayak sporu amatörlerinin dikkatini çekti, insanları kendine hayran etti.

proleski_kiev0

proleski_kiev3

proleski_kiev1

Herson — dağ kayak kulübü 18 kasım 2013 tarihinde açıldı

Kulübün adresi:

73000, Ukrayna, Herson ş., Zalaegerseg sok., 18, Ticari – eğlence merkezi «FABRIKA»

https://vk.com/skiingclub

PROLESKI dağ kayak ekipmanları sayesinde kışları sıcak havayla geçen şehirlerde bile kayak antrenmanı merkezleri veya eğlence merkezi, de ayarlamak mümkündür, örneğin Herson şehrinde açılan dağ kayak merkezi SKI-CLUB, bu kulüpte PROLESKI sonsuz yamaöların PRO3 modelinden 2 tanesi çalışmaktadır.

Atraksiyonun bu modeli aynı zamanda iki veya üç kişinin kayak yapabilmesi için hazırlanır, ve hareket eden bandın eğilim açısı devamlıdır.

Herson kulübleri ile işbirliği boyunca şirketimiz tarafından tekniz bilgi destek gösterildi ve gösterilmeye devam ediliyor, ayrıca başarılı iş için, iş planının gerçekleşmesi için de gereken desteği göstermekteyiz.

2013-H0 2013-H1