Rusya


Ekaterinburg — 10 şubat 2013 yılında dağ kayak kulübü açılmıştır.

Kulübün adresi:

Rusya, Ekaterinburg ş., Dubler Sibirskiy sok., 2, TM KomsoMoll, 4. kat

https://vk.com/vgc_zimagor

Ekaterinburg şehrinde kar eksikliği sorunu yaşanmıyor, üstelik Ural’ın güneyinde bulunuyor. Bu yüzden şehrin çoğu sakini dağ kayak sporu ile ilgileniyor.

Buna rağmen, hem yazın , hem de kışın ek antrenmanlar fazla olmaz, dağ kayak kulübü ‘Zimagor’ antrenman için en iyi fırsattır, kulüpte müşterileri mutlu edecek, her havada kayak yapmalarını sağlayacak PROLESKIPRO3 dağ kayak ekipmanı tesis edildi.

Bu modelin seçilme sebebi bellidir, çünkü söylediğimiz gibi Ekaterinburg şehrinde dağ kayak sporu çok popülerdir. PROLESKI dağ kayak ekipmanlarının bu modeli dağ kayak kulübünün yükünü optimal şekilde düzenliyor ve bunun sayesinde yeni açılan iş etkinliği büyüyyor.

Dağ kayak kulübü hem çocuklar, hem de büyükler için farklı natrenman programları teklifinde bulunuyor, öğretmenle özel antrenman dahil.

proleski_ekaterinburg6 proleski_ekaterinburg8

Krasnodar— Dağ kayak kulübü 15 aralık 2013 yılında açıldı.

Kulübün adresi : Rusya, Krasnodar ş, Uralskaya 104a, 2. kat

SBS Megamall

https://vk.com/gora_club

Sıcak kış günleri kayak kaymak veya kar kaykayı kaymak isteyenler için hiç problem değildir. Çünkü PROLESKI dağ kayak ekipmanları sayesinde sevdiğiniz spor türünü sene boyunca yapma fırsatınız var

 

Bunun bir delili daha Krasnodar şehrindeki dağ kayak kulübü ‘Gora’ kulübüdür. Kayanlar için sonsuz yamaçlar PRLOSEKİ’nin 2 tane PRO2 modeli hizmetlerinde, bu model sayesinde aynı zamanda 2 kişi kayak kayabilir. Dağ kayak kulübü hem çocuklar, hem de büyükler için farklı natrenman programları teklifinde bulunuyor, öğretmenle özel antrenman dahil.

İşbirliği boyunca şirketimiz tarafından tekniz bilgi destek gösterildi ve gösterilmeye devam ediliyor, ayrıca başarılı iş için, iş planının gerçekleşmesi için de gereken desteği göstermekteyiz.

tfjxSbpz1P4 proleski_krasnodar5

Saratov— Dağ kayak kulübü 19 temmuz 2013 yılında açıldı

Kulübün adresi: Rusya, Saratov ş., Novo – Astrahanskoe şosse 80, Ticari – eğlence merkezi «Siti -Moll»

https://vk.com/proleski_sar

PROLESKI dağ kayak ekipmanlarının sadeliği sayesinde, atraksiyonlar sadece spor kulüplerinde kurulmuyor, aynı zamanda ticari merkezlerde de kurulabilir. Örneğin, Saratov’da ROLESKI Club kulübü hem «Siti – Moll» Ticaret Merkezinde kuruldu, hem de spor kuluübü olarak kuruldu. Daha projeleme sırasında kurulacak tesis için araştırmalar yapıyoruz, taleplere uyup uymamasını inceliyoruz.
PROLESKI dağ kayak konstrüksüyonları fazla yük olmamak üzere yapılır. Örneğin, Saratov’da aynı zamanda PROLESKI dağ kayak ekipmanının PRO3 modelinden ikisi yapıldı. Bunlar aynı zamanda üç insanın kayak yapabilmesini sağlar, eğilim açısı fikstir.
Şirketimiz tarafından işbirliği boyunca tekniz bilgi destek gösterildi ve gösterilmeye devam ediliyor, ayrıca başarılı iş için, iş planının gerçekleşmesi için de gereken desteği göstermekteyiz.

qhUagzcsfVA proleski_saratov13 proleski_saratov14 proleski_saratov4