İş için


Dağ kayak kulübü – kendi işiniz için hazır bir fikirdir

Dünya genelinde, dağ kayak simülatörleri  ile dağ kayak spor kulübü açılmasına önem veriliyor. Dağ kayak kulübü kurmak bütün ülkelerde  popüler bir iş modelidir.

Dağ kayak kulüpleri sadece spor antrenmanı olarak değil , aynı zamanda insanlar arasında yaş farkı olmadan boş vakitte aktif zaman geçirebilecekleri bir yerdir. Dağ kayak kulüpleri ziyaretçilerinin  zevklerine göre farklı yerlerde tesis edilir:

  • Denizde, Atraksiyon alanlarında, Parklarda.
  • Alışveriş  merkezlerinde ve komplekslerinde, dinlenme merkezlerinde, hatta yağmurdan korunmak için kenarları açık üzeri kapalı mekanlarda
  • Müstakil evlerde, Spor kulüplerinde, veya Fitness merkezlerinde.
  • Hem yeni başlayanların, hem de ısınmak için antrenman yapan profesyonel sporcuların antrenman yaptıkları dağ kayak merkezlerinde.

PROLESKI Dağ Kayağı Simülatörleri İyi Kazanç Sağlar

Bir set , yamaçta bir antrenmanın süresi, sadece 10 dakikadır. 1 setle dört kilometreye kadar mesafe kaydedilir.

Bazı  ülkelerde dağ kayak kulüplerinde   kayma süresi yarım saat olarak satılıyor, bu  yarım saatin on dakikası aktif hareketlere harcanıyor, on dakikası dinlenmek için harcanıyor, on dakikası ise dağ kayak simülatöründe kaymak için harcanıyor.

SNG ülkelerinde  ise genel olarak bir kişi tarafından  1 – 2 setlik (on – yirmi dakikalık) antrenmanlar alınıyor.

Yılın her mevsiminde kayak yapılabildiği için dağ kayak okullarının açılması da çok popüler oldu. Sunulan hizmetin yaklaşık fiyatı(Ülkelere göre fiyat değişiklik gösterebilir) 1 set = 10 dakika, 3 – 5 euro arası arası değişebilir. Bu fiyat ekonomik durumu orta seviye ve düşük olan şehirler içindir. Özel ders almak isteyen kişilerin  kayma ücreti  ise kayak antrenörü ile özel konuşularak anlaşılır.

Açıldığı Günden  İtibaren Karlılık

Kar için önemli faktörlerden biri de dağ kayak kulübünün dağ kayak ekipmanlarının doğru yerde doğru modelini kurmaktır. Ayrıca dinlenme bölgesini de unutmamak lazım.

Yıllarca süren pratiğin gösterdiği gibi dağ kayak kulüplerine müşteriler çoğu zaman arkadaşlarıyla, gruplarla, aileleriyle geliyorlar, doğum günü törenlerini ve diğer bayramları kutluyorlar, korporatif günlerini geçiriyorlar,  sık sık kendi aralarında takım olup yarışmalar düzenliyorlar . Bunların hepsi üzerine birde  yemek yiyorlar ki, bu da daha bir gelir kaynağıdır.

Franchise  modelimiz  ile dağ kayak kulübü açmanızda ve gelişiminde sizlere bütün aşamalarda yardımcı olacağız. Müşterilerimize her zaman başladıkları kulüp işlerinde planlama yapmalarında, işlerinin gelişmesi için, düşüncelerini doğru yönde gerçekleşmelerinde yardımcı  olacağız. PROLESKI Kayak kulüplerinde  çalışan, tecrübeli yöneticiler tarafından profesyonel seviyede hazırlanan planlarımızı sizlerle paylaşacağız, bunların sayesinde minimum yatırımla nasıl başarılı olacağınızın yollarını öğreneceksiniz. Planladığınız karı elde etmek için dağ kayak kulübü açmanız yeterlidir.

Bizimle ‘anahtar teslimi projelerinizde  ‘ kendi işinize başlamak çok kolay, başlayıp işi sürdürmek de açılması kadar kolaydır. Ortak işimiz ve ortak çabamız sizin kazanç elde edebilmeniz ve bu kazançta başarınızın kaynağı olacak.

Hazır franchise modelimiz ile dağ  kayak kulübü projesinin  teknik ve ekonomik temelini almak istiyorsanız,  sadece bize yazın.