Garanti ve servis


PROLESKI  dağ kayak ekipmanlarının bütün modellerine 24 aylık garanti süresi veriyoruz, garanti süresi ekipmanların müşteri tarafından teslim alınması ile sözleşmenin imzalandığı günden itibaren yürümeye giriyor.

Garanti süresinin geçerliği bitmeyinceye kadar ekipmanlarda veya makinelerde ortaya çıkan bütün üretim arızalarını ve hatalarını tamir etmek ve düzeltmek için tamirci gurup ekibimiz  kulübün bulunduğu yere giderek ücretsiz ekipmanları veya parçalarını tamir ediyor.

proleski0011

 Işletme sırasında kurallar ihlali bozularak, veya taşıma zamanı dikkatsizlik yüzünden oluşan hatalar ve hasarlar için garanti serviz hizmetleri geçerli değil, aynı zamanda:

  •  basınç fırlaması sonucunda ortaya çıkan hasarlar ve hatalar, agresif saldırgan maddelerin etkisi;
  • konstrüksüyonun kendi başına değişmesi;
  • fors – major durumlar yüzünden oluşan kusurlar ve zedelemeler (yangın, su baskını, şimşek vuruşu ve s.).

Garanti süresi bittikten sonra garanti sonrası servis hizmetleri de sunmaktayız, bu hizmetlere, tamir işleri, danışman hizmetleri, eskitilmiş ve yıpranmış parçaların ve mekanizmaların değişmesi, tali gereçler ve hırvarat demirlerin değişmesi ve s. gibi hizmetler sunmaktayız.

Sadece kurduğumuz dağ kayak ekipmanları için (sonsuz yamaçlar için) garanti vermiyoruz, aynı zamanda ekipmanların montajı için de garanti sunuyoruz.

Servis merkezimizde yüksek vasıflı ve yetenekli uzmanlar çalışıyor ve gereken bütün tesislerle donatılıyor.

AVANTAJLARIMIZ:

  • Servis ve bakım merkezi personelimizin uzmanca danışmaları ve talimat vermeleri;
  • Taşıma, montaj ve sonraki serviz hizmetlerin öğretilmesiатации;
  • Garanti şartlarının hepsinin gerçekleşmesi, garanti sonrası hizmetlerin sunulması;
  • Garantili olan veya garantili olmayan herhangi bir yedek parçanın 3 gün içinde hazır olması;
  • Gerektiği zaman demontaj yapılabilmesi, başka yere tesisi edilmesi ve  çalıştırma – ayarlama işlerinin yapılması;

Garanti şartlarında belirlendiği gibi ekipmanın tamiri ile ilgili herhangi bir tamir işini servis hizmetimiz ücretsiz yapmaktadır.

İşle ilgili her hangi bir sorunuz olduğu zaman veya PROLESKI dağ kayak ekipmanları (sonsuz yamaç) hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz bilgileri edinmek için uzmanlarımıza soru sorabilirsiniz.