Franchise


PROLESKI CLUB franchise’i.

Franchise – PROLESKI CLUB’un tecrübeli operatörünün yardımı ile  ‘sıfırdan’ başlayan bir iş için gerçek fırsattır.

Bütün dünyada dinamik biçimde gelişen franchise seti PROLESKI CLUB’a girmekle , garantili olarak sadece ekipman almıyorsunuz: PROLESKI dağ kayak ekipmanları ve onlarla ilgili işinizde başarılı olmanızı sağlayacak bütün bilgilere de sahip oluyorsunuz, üstelik daha önceden kendi işlerine başlayan ve başarılı olan, şimdi ise yeni iş açanların yardımcısı olan güvenilir «omuzlu» yönetmenlerimiz  sizlerin kendi PROLESKI CLUB  açmanızda yardım etmeye hazırlar.

PROLESKI CLUB  ‘ın yıllarca süren tecrübesi – spor alanında ve aktif boş zaman geçirmenin olimpiyat sporcuları tarafından, öğretmenleri tarafından, antrenörler tarafından, sağlık için dinlenmeyi sevenler tarafından, üstelik her gün kayak ve kar kaykayı kaymasından inanılmaz sevinç duyan çocuklar tarafından görsel bir başarı itirafıdır!

İş için teklif bizden – kar sizin.

Günümüzde sağlık hayat sürdürmek isteyenlerin sayısı gittikçe artmaktadır, arasından çoğu da üstünlüğü dağ kayak sporuna vermektedir. Müşterilerin ve iş adamlarının ilgilerini çekmek için, istekleri ve talepleri üzerine kendi feal franchiseimizi hazırladık.

Dağ kayaj kulübü franchise %100 dağ kayak kulüp projesinin tenkin ve ekonomik temellerini hayatta gerçekleştirebilmektedir. Profesyonel hazırlamalar ve çalışmakta olan kulüplerin gelirini inceleyip önde gelen uzmanlarımız ve yüksek vasıglı menecerlerimiz tarafından başarılı iş model formülü oluştu, formüle gelişme adımlarınızda yardımlarımız da dahil.

Şehrinizde dağ kayak merkezi açın!  

Her franchise’i hangi avantajlar bekler?

  • Anahtar altında işin açılması, gereken bütün danışman desteği.
  • Alan seçmekte, bölgelemede, projelemede, servizlerde- hizmetlerde, alanın döşenmesinde, müşterileriniz için dikkat çekici açılış töreninin hazırlanmasında yardım .
  • İş süreçlerinin yöntemleri, standartların identifikasyonu.
  • Hizmetlerin ilerlemesi için güvenilir metotların ve yöntemlerin kullanılması: marketing, reklam, ticari yöntemler.
  • Piyasa mensupları ve müteahhitlerle işbirliği.
  • Garanti süreci ve garanti sonrası servis.
  • Kendi otomasyon, bilgisayar kompleksi ve yazılım sistemlerinin işlenmesi.
  • Toplum için yemek yerlerinin açılmasında yardım.
  • 2014 yılında her PROLESKI dağ kayak ekipmanı alan alıcıya bedava franchise paketi hediye ediliyor, üstelik maketing ücretsi ve royalty ödenmiyor.

Proleskı Club franchisin avantajı nedir?

Bölgesel seviyede sizi rekabetten koruma altına alıyoruz, tam ve her taraflı yardımda bulunmaya hazırız, franchise işinizde maksimum başarılı olabilmeniz ve olumlu sonuçlar elde etmeniz için kulübünüzün her çalışma adımında uzmanlarımızın danışmanlığını esirgemeyiz.