Opsiyonel Ürünler


PROLESKI dağ kayak simülatörleri için ek seçenekler:

Açıklamalar

Ücret, EUR * Resim
1. Depar çitasının (Tutunma Barı )yüksekliği kontrol panelinden ayarlanır

Müşterinin boyuna göre depar çıtasının yüksekliği ayarlanabilir (ayar değerleri çocukların veya büyüklerin boyuna göre değişebilir). Yükseklik kumanda tablosundan ayarlanmaktadır. Kayan kişilerin boyuna göre gereken yüksekliği ayarlayabilir, böylece daha rahatça kayak yapılabilir, aynı zamanda hem büyükler, hem küçükler maksimum konforda kayak eğitimi görebilirler.

1 390 EUR / 1 adet
 
2. Ek depar çıtası  (Ek Tutunma Barı);

2(iki) acemi grubunun aynı zamanda antrenman yaptıklarında dağ kayak ekipmanının orta kısmında çıta sırayla ayarlanabilir. Bu durum aynı zamanda eğitim görenlerin sayısını çoğaltmayı destekliyor.

300 EUR / 1 adet  
3. Emniyet ipi
Antrenman yapan kişinin düşme esnasında güvenliğini ve yaralanmamasını sağlıyor. Kayan kişinin ayakta kalmasını sağlamaktadır, aynı zamanda otomatik olarak bandı durduruyor. Güvenlik derecesini % 99’a kadar yükseltiyor, eğitim sürecini ve profesyonel antrenmanları hızlandırıyor. Teslim edilen ekipmanda şunlar vardır: dağ kayak simülatörün üzerinde paslanmaz çelikten U şeklinde çerçeve, kılavuz, halat, emniyet yeleği, sensörlü gerinim ölçer sistemi.
9 000 EUR / 1 adet  
4.  Aynalar 

Ekipmanın önünde kurulmuş ayna antrenman yapan kişinin antrenman sırasında kendini görerek yaptığı hatalarını görmesini, daha etkili antrenman yapmasını ve hatalarını kontrol etmesini sağlıyor. Metal çerçevenin içine alınmış camın bir tarafı aynalı, diğer tarafı ise saydam camlı hem yerden hem de duvardan kurulabilir, eğim köşesi ayarlanabilir.

3 500 EUR / 1 adet  
5.   İndikasyon gösterge tablosu

Hızı V (km/saatte), mesafeyi S (km), süreyi t (dakika) 19,5” bilgisayar modüllü LCD-monitörde gösteriliyor. Ek olarak Direction serisi rampanın eğilim açısını derece olarak gösteriyor. Yazılım ve ergopirometrik (yüksek sıcaklık ölçümsel) sistemlerine ek olarak antrenman yapan kişinin fiziksel değerleri de gösterilmektedir.. İndikasyon gösterge tablosu ve Future kumanda tablosu ekipmana dahildir. (p.6).

750 EUR / 1 adet   
6. Future sabit kontrol paneli 

Dağ kayağı spor ekipmanlarının Touch Screen Panel yardımı ile kontrolü. Future Kontrol paneli yazılımı ve grafik ara yüzü kolay anlaşılır ve kullanıcılar için ipuçları sunar kontrol sırasında oluşacak hataları engellemektedir. İstatistikler ve billing (faturalama) sistemi (p.10) ve Modül Yazılım birliğinde Rezervasyon (p.11) dağ kayak platformu kontrolünün tek merkezidir ve bütün işlevlere bu programla ulaşabilirsiniz. indikasyon tablosu (hız, süre, mesafe, eğilim açısı) dahildir. Ekipmanın elektronik diagram sistemi de mevcuttur. Ekipmanın alt alanına veya podyuma tesis edilir. Kumanda ince şekilli, parlak mavimsi kır rengindedir. Fütürüst görünüşü ile bulunduğunuz yerin modern dizaynına uyum sağlayacak ve oranın en renkli unsurudur.

4 500 EUR / 1 adet   
7. Parkurun programlama sistemi

Vertical, Direction, Cross, Sport serilerin dinamik modelleri için ayarlanmıştır. Parkur için daha önce ayarlanan ayarları hafızada tutup gerektiğinde tekrarlama yapabilir: Kayak halısının hızı, eğilim açısının parametreleri, eğilim açısının değişme hızını, rampa yerini değiştirirken her parametrenin süreleri görülebilir.

4 500 EUR / 1 adet
8. Otomatik  Donanım sistemi 

Ekipmanın düğümlerinin, rulmanlarının ve kaldırma mekanizmalarının düğümlerinin otomatik yağlanması. Takımdakiler: pompalama istasyonu, boru hattı sistemi, bilgisayar kompleksi, yazılım, sesli ikaz sistemi, yağlama malzeme yedeği. 1 sistem sadece 1 ekipmanın bakımı için öngörülmüştür.

4 500 EUR / 1 adet
9. Derişik nemlendirici PROLESKI

Kayak halısının kayganlık özelliklerini iyileştirir, dayanım ve kullanma süresini uzatır. Bu durum kayan kişinin duygularını daha gerçekçi yapar. Toksin barındırmaz, kokusu ve rengi yok, elbisede leke bırakmaz.

50 EUR / 1 litre uvlag
10. PROLESKI İstatistik ve Faturalandırma Yazılımı

1. PROLESKI yazılım sistemi ekipmanla kayak hizmeti hesap ödemelerini depozit kulüp kartı ( Temassız plastik kart) ile yapılmasını, abonelik verilmesi, ekipmanların, kasiyerlerin ve öğretmenlerin çalışma istatistiklerinin analize edilmesini, ekipmanların çalışmasının kontrol edilmesini, müşterilerin devam oranının analize edilmesini, bonus(hediye) programlarının ve sadakat programlarının başlatılmasını ve düzenlenmesini, marketing tedbirler için müşterilerin bilgilerinin inceleyip değerlendirilmesini sağlıyor.
2. Yönetmen – kasiyerin iş yeri (ekran ve card reader’li (okuyucu kart) bilgisayar.
3. Öğretmen cihazları (kart okuyuculu tek gövdeli dokunmatik ekranlı bilgisayar).
4. Müşterilerin kendilerinin plastik kartlarındaki ayarları , indirimleri vs. (bilgisayar ekranlı ve okuyucu kartlı) kontrol etmelerini sağlayan müşterilerin kullanması için ara yüzlü (interface). Takım 4 ekipmana kadar hizmet sürebilmektedir: PROLESKI yazılımı + bilgisayar donatımı + çek yazıcısı + OS Windows 8.
5. PROLESKI CLUB Temassız plastik depozitli kartları PROLESKI CLUB
Kolayca anlaşılan grafik ara yüze sahip, çok dilli, çok dövizli, her müşterinin taleplerine göre ayarlanabilme özelliğine sahiptir, elemanların çalışmasını kontrol edebilir, içine kurulan erişim izni sınırlandırma sistemi sayesinde güvenlikte oluşabilecek hataları önleyebilir ve personelin kötüye kullanmasını engelleyebilir.

6 750 EUR / 1 kulüp, yıllık destek 365 € soft
11. Yazılım Rezervasyon Modülü (Sadece franchise için)

Dağ kayak kulübünün işlerinin planlama sistemi. Dağ kayak ekipmanlarının zaman ve tarih rezervasyonları bilgilerini içerir, bu bilgiler yönetmen tarafından müşterilerin isteklerine göre kaydediliyor. Önceden rezervasyon yapmak ve onaylamak için versiyonlar içeriyor. Ekipmanların rezervasyonu hem klasik versiyonlu, hem de «drag-n-drop» versiyonu var: programın ana sayfasından çıkmadan ekipman zamanını rezerve edebilirsiniz.

2 700 EUR / 1 kulüp
 
12. Yazılım Rezervasyon Modülü (sadece franchise için)

Online internet rezervasyon için ara yüz — müşterilere online olarak web sitesindeki linklere girme şansı veriyor, ekipmandaki rezervasyon saatini rezerv edebilirler, Kendi ayarlarını kontrol edebilirler, kullandıkları saatleri vs. görebilirler. Online internet rezervasyonu ve personelin sayfaya girebilme şansı tüm dünya ağından çok sayıda müşterilerin dikkatini çekmektedir ve dağ kayak kulübü personelinin saatinden tasarruf sağlamaktadır.

3 750 EUR / 1 kulüp, yıllık destek
1 825 EUR
 
13.  Kayak Alanına Girme İçin Kontrol Sistemi

Kulüp kapasitesinin artması ve düzenlenmesi için düşünülmüştür. Dağ kayak kulübünde müşterilerin güvenliğini ve konforunu sağlıyor.
Özellikleri: kayak alanına girme kontrolü, müşteri akınını optimize etmek, rezerve etme sistemini kullanmayan müşterileri düzenlemek, sırayı düzenlemek, ekipmanın boşalacak saatini haber vermek.
İstatistikler ve faturalama sistemi (p.10) ve Modül Yazılım Rezervasyon (p.11) birliği sıradaki müşterileri otomatik olarak çağrılmasını sağlıyor (Bilgiler kayak bölgesi girişine takılan LCD’ye yansıtılır), kasiyerin ve öğretmenin çalışmasını iyileştiriyor. Pakette: yazılım, turnike, okuyucu kart, LCD bilgi tablosu.

5 800 EUR / 1 kulüp  turn 
14.  «Kulüp Çalışanlarınınve üyelerinin başarıları» sistemi (sadece franchise için)

Yol özelliklerini yansıtarak geçilen yol ile, hız ile, uzunluğu ile, duraklar ile ilgili personel raporlamaları. İstatiskler ve billing (faturalama) sistemi (p.10) ve Mödül Yazılım Rezervasyon (p.11) birliği ‘Kulüp üyelerinin başarıları’ raporunu ekranda gösteriyor, bu raporlar kulüp üyelerine otomatik olarak kutlama şeklinde e mail posta adreslerine gönderiliyor. ‘Kulüp üyelerinin başarıları’ sistemindeki üyeler arasında ve önceki saat sonuçları arasında karşılaştırılma yapılıyor ve ekranda yansıtılıyor.

3 500 EUR / 1 kulüp   
15.   Ergospirometrik sistemi + «Proleski Fizioloji« Yazılımı

Sporcunun fiziksel ve sağlıksal değerlerini (O2, CO2, kan değerleri, kardiyogram, tansiyon ve s.) inceleyip kaydediyor ve otomatik olarak CROSS serili ekipmanı sporcunun fiziksel durumuna göre gereken değerleri ayarlıyor.

Alıcı tarafından gereksinim teknik belirtimleri hazırlandıktan sonra sunuluyor ergospirometr 
16. «Gerçeklik» işlevi

Platformu 6’dan 10 м/с2’ye kadar hızlı kaydırma yoluyla atlama sırasında serbest düşüş duygusunu 0,6G’den 1G’ye kadar aşırı yükü, yaşatıyor. Bu işlevin kullanıldığı zaman döşemeye olan yükleme (basınç) temelinin iki katına kadar çıkabileceğini hatırlamak gerek. Takım: kumandası kontrol panosunda bulunan 2 adet düzenekler, donanımla gelen yazılım.

11 900 EUR / 1 adet  
17. 8D Vision System – sanal gerçeklik sistemi

Ekipmanda kayan kişilerin hareketlerinin görselleştirmesinin etkileşimli yapan ve kayakçının/kar kayakçısının sanal parkurda gerçekçi duygular yaşatan bir bilgisayar uygulamasıdır. Sanal gerçekliğe pozisyonu izleyen sensörlü sistemlerinin ve bu sensörlerin hareketleri kumanda noktalarına ulaştırması ve kullanmasıyla sağlıyor. Kayak halısının hızı ve platformun eğimi daha önceden kullanılan veya serbest parkurda ayarlanan programlara, küçük toprak tümseği taklidine, kürtüne, kaplamanın eğilimine göre otomatik olarak ayarlanabiliyor. Ek donanım ve güvenlik ekipmanları sistemlerini kullanarak gruplarda da kaymak mümkündür. Takım: 3 ekran, projeksiyon makinesi, pozisyon sensörü sistemi ve kumanda noktaları, Yazılım, parkur ve oyun çeşitleri.

41 000 EUR / 1 adet
 
18. 5 sene geçerli garanti 

Ekipmanların standart garantisi 2 seneden 5 sene arasında değişiyor.

10 000 EUR / 1 adet  
19.  Öğretmenler Tarafından eğitim

Müşterinin öğretmenlerinin dağ kayak spor ekipmanlarında tehlikesiz kayma eğitimi ve diğer kayak tekniklerini öğrenme, müşterilerin (küçüklerin ve büyüklerin) öğrenme yöntemlerinin uygulanması, deneyim ve tecrübelerin aktarılmasını, Proleski’nin sertifikalı antrenmanlarının özel satış tekniklerinin eğitimini sağlıyor

2 500 EUR / 7 gün  
20. Ticari Öğrenim (sadece franchise için)

Müşterinin elemanlarının iş süreci eğitimi ve Proleski Club franchise pratik uygulanması.  

3 500 EUR /  7 gün
21. «Proleski Club» dağ kayak kulübünün franchisingi

Proleski Club  dağ kayak kulübü işinin açılması ve yönetimi.

Lisans anlaşmasının şartlarına göre
22. Kapalı devreli nemlendirme sistemi

Su boru hatlarına ve kanalizasyona sınırlı erişim halde dağ kayak simülatörün kayak halısını otomatik nemlendirerek çalışmasını sağlıyor. Takım: pompa, depo, filtre, birleştirme parçası, su boru hattı.

2 500 EUR / 1 adet
23. Open air koruma sistemi

Dağ kayak simülatörün açık havada kullanmasını sağlıyor. Ekipmanın elektrik ve elektron kısımlarının IP64’e kadar ek korunmaları.

5 500 EUR / 1 adet

*Fiyatlar KDV’siz ve nakliye masrafları hesaba katılmadan gösterilmiştir.