SKI SLOPE DISK


SKI SLOPE DISK spor atraksiyonu, dağ kayak simülatörü

Dağ kayakları, kay kaykayı ve diğer kayak çeşitleri için takımlar ve aktif zaman geçirme için hazırlanmıştır. 

TUBE___0-20-(600-px) (1)  sky-0-20-(600px)

Her kesin her zaman karlı yamaçlara gitme fırsatı yoktur, ve bu durum dağ kayak eğitimini zorlaştırıyor. Yoksa böyle değil midir?

SKI SLOPE DISK kurduğunuzda — kayak kaymanızı ve kaykaykayı dağsız ve karsız daha kolay oluyor! Atrık sizler de bu fırsatlara ulaşabilirsiniz.

SKI SLOPE DISK dağ kayak simülatörü bu konuda yardımcınız olacaktır.

Peki bu sistem nasıl çalışıyor?

Atraksiyon diskin iki tarafa dönmesini sağlıyor, aynı zamanda hem platformun dönmesini, hem de eğilim açısılarını kontrol ediyor. Bu özellik atraksiyonun farklı yaşlarda olan ziyaretçiler ve farklı seviyede olanlar için geçerli yapıyor.

Kayakçı kaplanmış platformun yüksek noktasında bulunarak, aşağı kaymaya başlıyor, ama kayakçıya doğru ilerleyen hareket eden yüzey sayesinde kayakçı hemen hemen bir yerde kalıyor.

Koşu kayakları çalışmalarında ise aksine, kayakçı platformun alt bölümünde duruyor, ve yukarıya doğru hareket ediyor, ama yüzeyin aynı zamanda kayakçıya doğru hareket etmesinden dolayı kayakçı yerinde kalıyor.

PROLESKI SKI DISK dağ kayak simülatörü dağ kayak dünyasında ve aktif dinlenme merkezlerin özel ve devrimci olayıdır.

PROLESKI SKI DISK önde giden konstrüktörlerimiz tarafından tasarlanmıştır ve sonsuz yamaç + kuru dağ kayak yamacı ve eğilim açısının devamlı değişebilme özelliğini içeriyor!

PROLESKI SKI DISK ekipmanıyla antrenman yapmanın en esas özelliklerinden biri kayanın gerçek karlı yamaçlarda kayak yapma duygusunu hissetmesidir.

Benzersiz dağ kayak simülatörü, kuru kaplamalı PROLESKI SKI SLOPE DISK dağ kayak ekipmanınınyeni modelidir.

PROLESKI SKI SLOPE DISK platformada yuvarlak şekle sahip, döşemenin kaplamasına sabitleniyor. Platforma eğilim yapılmasını sağlıyor ve ileriye doğru hareket ediyor. Hareket ettikçe alt nokta devamlı yer değişiyor. Bunun sayesinde, PROLESKI SKI DISK aynı zamanda birkaç spor türü için uygundur, dağ kayak sporları, kaykaykayı dahil, üstelik hem büyükler, hem de çocuklar için aktif eğlenceli zaman geçirmek için zevkli fırsattır!

proleski_ski-disk_1 proleski_ski-disk_2 proleski_ski-disk_4

Dağ kayak simülatörleri, atraksiyonlar 0’dan 20 dereceye kadar değişebilen eğilim açısı ayarına sahiptir. Hareketin hızı 0’dan 30 km/saat araında değişebilir.

SKI SLOPE DISK atraksiyonlarını projeledik ve üç esas boyutlarda üretiyoruz :

SKI DISK 12 modeli – diskin çapı: çapta 12 metre. Gereken yükseklik: 6 metre. Aynı zamanda çalışan büyük kayakçılar sayısı: 3 kişi.

SKI DISK 16 modeli – diskin çapı: çapta 16 metre. Gereken yükseklik: 8 metre. Aynı zamanda çalışan büyük kayakçılar sayısı: 6 kişi.

SKI DISK 20 modeli – diskin çapı: çapta 20 metre. Gereken yükseklik: 10 metre. Aynı zamanda çalışan büyük kayakçılar sayısı: 10 kişi.
Kayak kayma veya kar kaykayı dışında, disk simülatörlerinde – atraksiyonunda sayılan görevler de yapılabilir: kayakla koşu (biatlon dahil), koşuda antrenman yapmak, bisiklet sürmek ve s.

SKI SLOPE DISK simülatörleri dağ kayak ekipmanlarıyla çalıştığınız sırada tranplen kullanmanızı ve fristayl usurlarını kullanmanızı da sağlıyor.

beg  lygi_beg  lygi_spusk

Freestyle (Fristayl):

Fristayl ile kayak yapmayı her zaman hayal mi ettiniz?

PROLESKI dağ kayak simülatörü sayesinde hayalinize ulaşabilir, kayak kaymanın zor teknik kurallarını çalışabilirsiniz

lygi_trampl  lygi_trassa  snow_sp

Kayak yarışları

Kayak yarışları kesin teknik özellikleri talep ediyor. PROLESKI SLOPE DISK  simülatörü yarış parkurunu taklit ediyor. Artık devamlı antrenman edebilir, teknikte kesin olabilirsiniz.

Dağ kayak ekipmanının dönmesi ve eğilimi sayesinde yamacın gerçek duygularını hissediyorsunuz! Hem hızı, hem diskin eğilim açısını ayarlamak mümkündür, bu özellik hem yeni başlayan için, hem de tecrübeli kayaykçılar için kendi seviyelerine göre ayar yapmalarını sağlıyor.

snow_tras  tube  velo

çokseviyeli elektron güvenlik sistemi dağ kayak ekipmanlarıyla çalışanları özenle kontrol ediyor, düşme ihtimalinde ise bandı otomatik bir şekilde durduruyor.

Atraksiyon öğretmen tarafından hem sabit kumanda panosundan, hem de uzaktan yönetmekle kontrol edilebilkir, bu durum da öğretmen için özgürlük, ve çalışanlara daha fazla zaman ayırabilmesini sağlıyor.